O nás Informace o společnosti oil TEAM a.s.

O společnosti

Historie naší firmy oil TEAM a.s. začala v roce 1993 provozováním sítě čerpacích stanic pod stejnojmenným názvem. Rovněž jsme započali úzkou spolupráci se švýcarskou firmou PANOLIN AG, německou firmou PANOLIN KLEENOIL AG a AVISTA OIL Refining & Trading Deutschland GmbH, jakožto výhradní dovozci pro Českou a Slovenskou republiku. Postupem doby jsme rozšiřovali naši distribuční síť a oblast poskytovaných služeb našim zákazníkům.

Nyní nabízíme klientům kompletní služby v oblasti olejového hospodářství, široký výběr produktů, kvalitní poradenství a sledování kvality v certifikované laboratoři za pomoci podrobných analýz. Naší specializací je orientace na oblast biologicky odbouratelných olejů a maziv. V naší nabídce ale naleznete i výrobky pro široké využití v různých oblastech. Nedílnou součástí našeho působení v oboru tribotechniky je ošetřování olejových a obráběcích kapalin pomocí mikrofiltračního zařízení KLEENOIL. Dnes jsme schopni deklarovat, že tato technologie zajišťuje až doživotní náplně s vybranými oleji PANOLIN. Veškeré tyto nasazení probíhají podle norem VDMA 24'569 a ISO 15380.

Zveme Vás tedy srdečně k návštěvě naší internetové prezentace, kde naleznete další podrobné informace. V případě zájmu nás, prosím neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Zásady zpracování osobních údajů Informace k ochraně osobních údajů.