PANOLIN exceloval v testech Bosch Rexroth RDE 90245

Úvod / Novinky / PANOLIN exceloval v testech Bosch Rexroth RDE 90245
PANOLIN exceloval v testech Bosch Rexroth RDE 90245

PANOLIN HLP SYNTH je jediným ekologicky přijatelným hydraulickým olejem schváleným BOSCH Rexroth RDE 90245.

PANOLIN s potěšením oznamuje, že spolu s PANOLIN HLP SYNTH 32 je nyní také PANOLIN HLP SYNTH 46 uveden na seznamu Bosch Rexroth Fluid Rating List 90245. Dodnes se jedná o jediné dvě ekologicky přijatelné hydraulické kapaliny, které prošly extrémně náročným zkušebním testem a je jim udělena certifikace.

V roce 2017 byl PANOLIN prvním výrobcem maziv, který měl produkt šetrný k životnímu prostředí. Jmenovitě PANOLIN HLP SYNTH 32 obdržel příznivé hodnocením od společnosti Bosch Rexroth AG a splňil všechny požadavky pro zařazení na seznam hodnocení hydraulických kapalin BOSCH Rexroth 90245. Letos také PANOLIN HLP SYNTH 46 prošel testem Bosch Rexroth s vynikajícími výsledky.

Je to velký úspěch, který ukazuje skvělé vlastnosti a jedinečnost maziv PANOLIN, zejména z hlediska vysokých výkonových faktorů a dlouhověkosti.

V roce 2017 uvedl Patrick Lämmle, předseda představenstva společnosti PANOLIN International Inc., že požadavky na absolvování testu navrženého společností Bosch Rexroth patří mezi ty nejnáročnější na trhu. PANOLIN díky tomuto úspěchu opět potvrdil, že je předním výrobcem vysoce výkonných ekologicky přijatelných hydraulických kapalin.

Sdílet na sociální služby: