top of page

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ OLEJE A MAZIVA MOTOREX.

Již více než 100 let si společnost MOTOREX zakládá na nejvyšší kvalitě produktů a služeb. Díky této špičkové kvalitě a zkušenostem je MOTOREX spolehlivým partnerem pro střední firmy a průmysl, jakož i pro profesionální a rekreační sportovce v cyklistickém a motocyklovém sportu.

Ať už inženýři, chemici, technici, prodejci, zaměstnanci zákaznických služeb nebo marketingoví specialisté: všichni odborníci se zaměřují na zákazníky a jejich potřeby. Každý, kdo nakupuje v MOTOREXu, se může spolehnout, že najde perfektní produkt pro každý mazací úkol v široké nabídce

VÝBORNÁ KVALITA

Díky důslednému zajišťování kvality na všech úrovních společnosti MOTOREX přesvědčí vysoce kvalitními produkty a službami. Moderní laboratoř MOTOREX kontroluje kvalitu surovin a zajišťuje znalostní výhodu díky specializovanému výzkumu a vývoji.

V roce 1993 byla celková výkonnost v oblasti vývoje, výzkumu, výroby, prodeje, služeb zákazníkům, závěrečné kontroly, marketingu a komunikace oceněna mezinárodně uznávaným oceněním, certifikátem ISO 9001. Certifikace ISO 14001 proběhla na konci roku 2003!

Certifikát SQS // ISO 9001: 2015 // ISO 14001: 2015

Nachhaltigkeit Kopie.jpg

VYNIKAJÍCÍ A UDRŽITELNÝ

Udržitelnost a nezávislost patří k základním hodnotám naší 100leté rodinné společnosti. Do svých akcí zahrnujeme potřeby zákazníků, zaměstnanců, životního prostředí a společnosti i budoucí ekonomickou životaschopnost společnosti. Od roku 1992 jsme certifikovaní ISO a biologicky  rozložitelné produkty jsou logicky po desetiletí strategickým pilířem. V roce 2019 nám nezávislý institut ECOVADIS udělil stříbrnou medaili v počáteční certifikaci společenské odpovědnosti firem. Mnoho let dobrovolně spolupracujeme s energetickou agenturou EnAw na optimalizaci naší vnitřní bilance energie a C02.

microscop_100x100px_1.png

VÝZKUM A VÝVOJ

Aktivně podporujeme používání udržitelných základních surovin a neustále pracujeme na optimalizaci životnosti, třecího odporu a mazacího výkonu.

ertragsorientiert_100x100px.png

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Nejnovější aditiva snižují ztráty třením a šetří palivo. Systémy rekuperace tepla snižují spotřebu energie ve výrobě.

MOT_SORTIMENT_100px.png

PRODUKTY

Široký a rostoucí sortiment biologicky rozložitelných produktů podle OECD 301 B. Rostoucí podíl obnovitelných surovin a recyklace použitých olejů a obalových materiálů. Prodloužení servisních intervalů pomocí řízení, analytiky a údržby.

BE_Siegel_blau_cmyk_124mm_170627~-~media--36d9dbc4--query.png
EU_ecolabel~-~media--36d9dbc4--query.png
RePet_100x100px_1~-~media--36d9dbc4--query.png
ecofil_prospekt_edited.jpg

Nejste si jisti, jaký OLEJ potřebujete?

Na českém trhu se specializujeme na hydraulické oleje ve stavebnictví a stroje v zemědělství a lesnictví. Poradíme vám, pomůžeme vám najít správný produkt.
Můžete také použít náš vyhledávač olejů, který vám pomůže najít správný produkt pro vaše zařízení.

bottom of page